Miejsce na ceremonię humanistyczną

Żadnych zasad. Żadnych reguł. Można wszystko. Doceniam tą pełną swobodę w ślubach humanistycznych. Dotyczy to również miejsca ceremonii. Pachnący sad, spokojny las, bajeczna łąka, romantyczna altana w ogrodzie, stylowa oranżeria, a może słoneczna tama na jeziorze? Pójdę za Wami wszędzie.

Asekuracyjnie, przygotowałbym na Waszym miejscu plan B. Polska pogoda bywa czasami kapryśna. Może w pobliżu pleneru, który się Wam spodobał jest miejsce z zadaszeniem? Chociaż… orzeźwiająca mżawka w upalne lato też może być całkiem przyjemna.

A teraz, korzystając z ładnej, jesiennej pogody, idźcie koniecznie na spacer we dwoje i poszukajcie klimatycznego zakątka na swój ślub. Wybierzcie to miejsce, gdzie poczujecie dobrą energię. W dniu ceremonii warto byłoby tą przestrzeń dekoracyjnie zaaranżować.

Na stronie wykorzystano zdjęcia następujących artystów: Sebastian Burakowski Photography, Anna Pajdzik Fotografia, Bajkowe Śluby, Gałązka Fotografia, Studio Fuego Fotografia i Film, Piękne Kadry, Yana Vydavska, Skotnicki Fotografia, Martyna Woźniak Fotografia