Ślub humanistyczny międzynarodowy

Czy miłość znaleźliście za granicą? Ślub organizujecie w Polsce i spodziewacie się międzynarodowych gości? Z przyjemnością zabiorę na Wasz ślub obcojęzycznego konferansjera, z którym płynnie poprowadzę całą uroczystość humanistyczną.

Śluby i wesela międzynarodowe to moja specjalność. Pierwsze przyjęcie weselne w języku obcym poprowadziłem już w 2012 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możecie być spokojni- wiem czego potrzebujecie Wy oraz Wasi goście zza granicy.

Szczególnie namawiam do wspomnianego na początku konferansjera, który biegle mówi w preferowanym przez Was języku. Międzynarodowy speaker zapewni nieskrępowaną atmosferę wśród gości oraz pełen komfort, że każde zdanie scenariusza ślubnego jest wiarygodnie przetłumaczone i zrozumiane przez wszystkich obecnych na ślubie. Dzięki temu, goście przeżyją emocjonalnie uroczystość i dostrzegą ogromną wartość humanistycznej oprawy ślubu.

Jakiego lektora potrzebujecie na ślub? Niemiecko- anglo- czy może francuskojęzycznego?

Na stronie wykorzystano zdjęcia następujących artystów: Sebastian Burakowski Photography, Anna Pajdzik Fotografia, Bajkowe Śluby, Gałązka Fotografia, Studio Fuego Fotografia i Film, Piękne Kadry, Yana Vydavska, Skotnicki Fotografia, Martyna Woźniak Fotografia