Odnowienie przysięgi małżeńskiej w humanistycznym stylu

Dzisiaj chciałbym podrzucić pewien pomysł… Wszystkim małżonkom- zarówno tym świeżo upieczonym jak i tym dojrzałym, z wieloletnim stażem. Czy wiedzieliście, że wciąż macie szansę, żeby przeżyć ceremonię humanistyczną? Taką uroczystość warto zaplanować, np. z okazji okrągłej rocznicy ślubu. To będzie piękne wydarzenie!

Symboliczne odnowienie przysięgi małżeńskiej może odbyć się w towarzystwie gości. Zaproście bliskich do wspólnego świętowania Waszej rocznicy.

Co Wy na to, żeby ceremonia potoczyła się w plenerze? Na łonie natury, pomiędzy romantycznymi podmuchami wiatru i wesołymi promieniami słońca, opowiem Waszą wspólną i niepowtarzalną historię związku. Zachęcam, żebyście powiedzieli sobie w trakcie coś wyjątkowego i wzruszającego, na znak Waszej silnej miłości. Przygotowania do tej krótkiej przemowy będą dla Was wartościowym doświadczeniem. Skupicie się na sobie, na wzajemnych uczuciach i przeżyciach. Może w ceremonię będą chciały zaangażować się Wasze dzieci? Ich anegdotki czy wspomnienia wpleciemy w scenariusz. To będzie wisienka na torcie Waszego święta!

Po części uroczystej możecie zorganizować dla gości przyjęcie z toastem i poczęstunkiem. Nabraliście ochoty na świętowanie do białego rana? Zorganizuję Wam muzykę do tańca. No ba!

Na stronie wykorzystano zdjęcia następujących artystów: Sebastian Burakowski Photography, Anna Pajdzik Fotografia, Bajkowe Śluby, Gałązka Fotografia, Studio Fuego Fotografia i Film, Piękne Kadry, Yana Vydavska, Skotnicki Fotografia, Martyna Woźniak Fotografia