Alternatywa dla obrączek

Śledząc posty zauważyliście, że w trakcie ślubów humanistycznych nie obowiązują żadne sztywne zasady. Dotyczy to również obrączek. Zrezygnować z nich możecie z różnych powodów – być może nie lubicie biżuterii, uważacie, że są niepraktyczne lub macie zupełnie inny pomysł na siebie. Znajdźmy zatem alternatywę dla tradycyjnych obrączek!

Tatuaże – mogą imitować na Waszych dłoniach obrączki. Możecie również wytatuować coś, co identyfikuje Wasz związek w innym miejscu.

Bransoletki lub zawieszki na szyję – pasujące do siebie i najlepiej ze spersonalizowanym grawerem: datą poznania lub ślubu albo cytatem.

Kamienie szlachetne – o specjalnej mocy dopasowanej do danej pary. Po ślubie możecie nosić magiczne kamienie w kieszeni lub torebce, na szczęście.

Drzewo – zamiast obrączek, możecie zasadzić wspólnie drzewo symbolizujące Waszą rodzinę i nowy etap życia.

Na stronie wykorzystano zdjęcia następujących artystów: Sebastian Burakowski Photography, Anna Pajdzik Fotografia, Bajkowe Śluby, Gałązka Fotografia, Studio Fuego Fotografia i Film, Piękne Kadry, Yana Vydavska, Skotnicki Fotografia, Martyna Woźniak Fotografia